Gaziantep İbrahimlideki kliniğimize temizlik görevlisi aranıyor

Yayınlanma tarihi: 13/10/2023
 • Konum: Duisburg Bulvarı, Gaziantep, Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye

Gaziantep İbrahimlideki kliniğimize temizlik görevlisi aranıyor WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Konum: Gaziantep   Şehitkamil ilçesi
İlan numarası: 228462
İlanı veren: Mimoza diş
İletişim:(tel.veya mail): 05313916090 , ok23bt@hotmail.com
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: dental klinik

Benzer ilanlar

 • TEMİZLİK VE YEMEK İÇİN YARDIMCI BAYAN ELEMAN ARANIYOR
  TEMİZLİK VE YEMEK İÇİN YARDIMCI BAYAN ELEMAN ARANIYOR
  Diğer eleman arayanlar - Şahinbey (Gaziantep) - 10/10/2023

  TEMİZLİK VE YEMEK İÇİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNİĞİMİZE YARDIMCI BAYAN ELEMAN ARANIYOR.GÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.

 • SAHA SATIŞ DESTEK ELEMANI
  SAHA SATIŞ DESTEK ELEMANI
  Diğer eleman arayanlar - () - 03/10/2023

  UNCUMED firması olarak distribütörü olduğumuz implant markalarının pazarlamasını ve servis operasyonlarının takibini sağlayacak MALATYA ve VAN bölgeleri için elemanlar alınacaktır. iletişim:0539 579 00 11

 • DFGHJKL
  DFGHJKL
  Diğer eleman arayanlar - () - 01/08/2023

  ÇALISMAYI SEVEN ÇALIŞMA AZMİ OLAN GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞMA SAATLERİNE ZAMANINDA GELEN EN AZ 2 YIL İŞ TECRÜBESİ OLAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom