HEMŞİRE ARANIYOR

Yayınlanma tarihi: 05/11/2023
 • Konum: Darıca, Kocaeli, Türkiye

DARICA'NIN İLK VE TEK ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ OLAN DENTAL MERKEZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE "4 YILLIK HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ MEZUNU" YA DA “2017 VE ÖNCESİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ MEZUNU” HEMŞİRE ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

Not: Darıca'da ikamet ediyor olmak tercih nedenidir.

https://dentalmerkez.com.tr/

Konum: Kocaeli   Darıca ilçesi
İlan numarası: 232214
İlanı veren: DENTAL MERKEZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
İletişim:(tel.veya mail): 0533 369 2427, dr.ozguryilmaz@dentalmerkez.com.tr
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Dental Merkez ADSM

Benzer ilanlar

 • ANESTEZİ TEKNİKERİ ARANIYOR
  ANESTEZİ TEKNİKERİ ARANIYOR
  Diğer eleman arayanlar - Darıca (Kocaeli) - 05/11/2023

  DARICA'NIN İLK VE TEK ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ OLAN DENTAL MERKEZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE "2 YILLIK ANESTEZİ TEKNİKERLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU" ANESTEZİ TEKNİKERİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR. Not: Darıca'da ikamet ediyor olmak tercih nedenid...

 • DİŞ KLİNİĞİMİZE TEMİZLİK YAPACAK ARKADAŞ ARIYORUZ
  DİŞ KLİNİĞİMİZE TEMİZLİK YAPACAK ARKADAŞ ARIYORUZ
  Diğer eleman arayanlar - İzmit (Kocaeli) - 11/10/2023

  İşini yapmaktan gocunmayan, hastalara hem çay kahve dağıtımı yapacak, hem de klinigin tüm temizliğini yapacak,bakımına dikkat eden utangaç olmayan bir arkadaş arıyoruz 542 475 0097 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz

 • Kalite Yönetim Personeli arıyoruz.
  Kalite Yönetim Personeli arıyoruz.
  Diğer eleman arayanlar - İzmit (Kocaeli) - 28/09/2023

  Güleryüzlü, takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerileri iyi, aktif araç kullanabilen kalite yönetim personeli arıyoruz.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom