Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

HEMŞİRE

Yayınlanma tarihi: 06/08/2022
 • Konum: Kamerhatun Mah. Kamer Hatun Cad., Beyoğlu, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Ata Pera Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde diş hekimi asistanı olarak yetiştirilmek üzere ve uzun soluklu çalışmak için , aşağıda ki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız ;

- Hemşirelik bölümünden mezun

- Randevu planlamasını ve hasta takibini kordine edebilecek,

-Disiplinli, Dikkatli e Güleryüzlü, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

- CV başvurularınızı 0(533)-074-07-23 nolu telefona gönderebilirsiniz.

-Dolgun maaş + Multinet ) detaylar görüşme esnasında paylaşılacak.
dentalilan.com

Konum: İstanbul   Beyoğlu ilçesi
İlan numarası: 155328
İlanı veren: ATA PERA DENTAL HOSPİTAL
İletişim:(tel.veya mail): 0533 074 07 23
İlan verenin diğer ilanları: ATAPERA

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Pazarlama elemanı (sağlık turizmi )
  Pazarlama elemanı (sağlık turizmi )
  Diğer eleman arayanlar - Küçükçekmece (İstanbul) - 05/08/2022

  Atakent ve fatihteki kliniklerimizde görevlendirilmek üzere konusunda uzman yabancı dillere hakim sağlık turizminde deneyimli maaş ve primle çalışacak ekip arkadaşları aranmaktadır.

 • ERENKÖY ŞUBEMİZ İÇİN DENEYİMLİ HASTA İLETİŞİM YETKİLİSİ ARIYORUZ
  ERENKÖY ŞUBEMİZ İÇİN DENEYİMLİ HASTA İLETİŞİM YETKİLİSİ ARIYORUZ
  Diğer eleman arayanlar - Kadıköy (İstanbul) - 05/08/2022

  Aranan Nitelikler İlerleme stratejisinin odağına insanı koyan DoğuDent ailesi büyümeye devam ediyor, sen de bu süreçte yanımızda yer almak ve bizimle büyümek istiyorsan, evet aşağıdaki özelliklere de sahibim diyorsan lütfen bizimle iletişime geç … • ...

 • SOSYAL MEDYA UZMANI
  SOSYAL MEDYA UZMANI
  Diğer eleman arayanlar - Kadıköy (İstanbul) - 05/08/2022

  Aranan Nitelikler İlerleme stratejisinin odağına insanı koyan DoğuDent ailesi büyümeye devam ediyor, sen de bu süreçte yanımızda yer almak ve bizimle büyümek istiyorsan, evet aşağıdaki özelliklere de sahibim diyorsan lütfen bizimle iletişime geç … • ...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova