Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Klinik Destek Elemanı Aranıyor

Yayınlanma tarihi: 11/08/2022
Güncellenme tarihi: 11/08/2022
 • Konum: Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Tecrübeli klinik destek elemanı aranmaktadır

Daha önce diş hekimi asistanlığı yapmış
Cerrahi bilgiye sahip
Pratik
Çabuk öğrenen
Titiz kişisel hijyenine önem veren
Takım çalışmasına uygun
Tercihen kadın
Öğrenmeye ve gelişmeye açık
Sorumluluk sahibi ekip arkadaşları arıyoruz

Başvuru için aşağıdaki mail adresine CV atmanız ve konu kısmına klinik destek iş başvurusu olarak belirtmeniz yeterlidir.

dentalilan.com

Konum: İstanbul   Beylikdüzü ilçesi
İlan numarası: 156221
İlanı veren: Dental İmplant
İletişim:(tel.veya mail): 0533 453 27 07 - tavdentaltr@gmail.com
İlan verenin diğer ilanları: Zirconia Implants Center

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Sosyal medya yöneticisi
  Sosyal medya yöneticisi
  Diğer eleman arayanlar - Şişli (İstanbul) - 09/08/2022

  Daha öncesinde dental sektör deneyimi bulunan, sosyal medya yöneticiliğine hakim, Google ve Instagram reklam süreçlerini sürdürebilecek sosyal medya uzmanı aramaktayım. Ücretlendirme ve detaylar yüzyüze görüşülecektir. Klinik Şişli'de toplu ulaşıma y...

 • Temizlik ve hizmet personeli
  Temizlik ve hizmet personeli
  Diğer eleman arayanlar - Şişli (İstanbul) - 09/08/2022

  Mecidiyeköy'deki diş kliniğimizde görevlendirilmek üzere mekanın temizliğinden sorumlu, misafirlere çay-kahve ikramı edecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, güler yüzlü temizlik ve hizmet personeli arıyoruz. Cumartesi günleri çalışmaktayı...

 • HEMŞİRE
  HEMŞİRE
  Diğer eleman arayanlar - Beyoğlu (İstanbul) - 06/08/2022

  Ata Pera Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde diş hekimi asistanı olarak yetiştirilmek üzere ve uzun soluklu çalışmak için , aşağıda ki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız ; - Hemşirelik bölümünden mezun - Randevu planlamasını ve hasta takib...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova