Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Kurumsal Pazarlama Uzmanı

Yayınlanma tarihi: 02/08/2022
 • Konum: Arapçeşme Maha. Kavak Cad. No:6/C, Arapçeşme, Gebze, Kocaeli, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Gebze'de bulunan Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğimizde çalıştırılmak üzere kurum ziyaretleri yaparak kurumsal anlaşmalar yapabilecek ve kurumlarda kliniğimizi temsil edecek bir çalışma arkadaşı arayışındayız. Tercihen ilaç sektöründe ya da hastane sektöründe çalışmış ve tecrübesi olan kişilerle görüşmek isteriz.
dentalilan.com

Konum: Kocaeli   Gebze ilçesi
İlan numarası: 154663
İlanı veren: Dekadent Ağzı ve Diş Sağlığı Polikliniği
İletişim:(tel.veya mail): 05539355191
İlan verenin diğer ilanları: Dekadent Diş Polikliniği

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • temizlikçi ve aşçı aranıyor
  temizlikçi ve aşçı aranıyor
  Diğer eleman arayanlar - Darıca (Kocaeli) - 01/08/2022

  kliniğimizde temizlik ve yemek yapan eleman aranmaktadır.Takım ruhuna sahıp olan sayğı ve disiplin çerçevesinde ÇALİŞABİLEN ELEMAN ARIYORUZ.

 • HEMŞİRE ARANIYOR
  HEMŞİRE ARANIYOR
  Diğer eleman arayanlar - Darıca (Kocaeli) - 30/07/2022

  HEMŞİRE ARANIYOR: DARICA'NIN İLK VE TEK ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ OLAN DENTAL MERKEZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE "4 YILLIK HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ MEZUNU" YA DA “2017 VE ÖNCESİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ MEZUNU” HEMŞİRE ÇALIŞMA ARKADAŞ...

 • ANESTEZİ TEKNİKERİ ARANIYOR
  ANESTEZİ TEKNİKERİ ARANIYOR
  Diğer eleman arayanlar - Darıca (Kocaeli) - 30/07/2022

  DARICA'NIN İLK VE TEK ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ OLAN DENTAL MERKEZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE "2 YILLIK ANESTEZİ TEKNİKERLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU" ANESTEZİ TEKNİKERİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR. Not: Darıca'da ikamet ediyor olmak tercih nedenid...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova