Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Temizlik ve hizmet personeli

Yayınlanma tarihi: 09/08/2022
 • Konum: Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Mecidiyeköy'deki diş kliniğimizde görevlendirilmek üzere mekanın temizliğinden sorumlu, misafirlere çay-kahve ikramı edecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, güler yüzlü temizlik ve hizmet personeli arıyoruz.
Cumartesi günleri çalışmaktayız
dentalilan.com

Konum: İstanbul   Şişli ilçesi
İlan numarası: 155879
İlanı veren: Özel Sağlık Kuruluşu
İletişim:(tel.veya mail): 05421538211
İlan verenin diğer ilanları: Jülide

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • HEMŞİRE
  HEMŞİRE
  Diğer eleman arayanlar - Beyoğlu (İstanbul) - 06/08/2022

  Ata Pera Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde diş hekimi asistanı olarak yetiştirilmek üzere ve uzun soluklu çalışmak için , aşağıda ki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız ; - Hemşirelik bölümünden mezun - Randevu planlamasını ve hasta takib...

 • Pazarlama elemanı (sağlık turizmi )
  Pazarlama elemanı (sağlık turizmi )
  Diğer eleman arayanlar - Küçükçekmece (İstanbul) - 05/08/2022

  Atakent ve fatihteki kliniklerimizde görevlendirilmek üzere konusunda uzman yabancı dillere hakim sağlık turizminde deneyimli maaş ve primle çalışacak ekip arkadaşları aranmaktadır.

 • ERENKÖY ŞUBEMİZ İÇİN DENEYİMLİ HASTA İLETİŞİM YETKİLİSİ ARIYORUZ
  ERENKÖY ŞUBEMİZ İÇİN DENEYİMLİ HASTA İLETİŞİM YETKİLİSİ ARIYORUZ
  Diğer eleman arayanlar - Kadıköy (İstanbul) - 05/08/2022

  Aranan Nitelikler İlerleme stratejisinin odağına insanı koyan DoğuDent ailesi büyümeye devam ediyor, sen de bu süreçte yanımızda yer almak ve bizimle büyümek istiyorsan, evet aşağıdaki özelliklere de sahibim diyorsan lütfen bizimle iletişime geç … • ...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova