TEMİZLİK VE YEMEK İÇİN YARDIMCI BAYAN ELEMAN ARANIYOR

Yayınlanma tarihi: 10/10/2023
 • Konum: KarataŞ Mah. 103413 Nolu Sk. Özturan Konaklari B Blok No: 4b İÇ Kapi No: 13 Şahİnbey / Gazİantep, ŞAHİNBEY, Şahinbey, Gaziantep, Türkiye

TEMİZLİK VE YEMEK İÇİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNİĞİMİZE YARDIMCI BAYAN ELEMAN ARANIYOR.GÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.

Konum: Gaziantep   Şahinbey ilçesi
İlan numarası: 227872
İlanı veren: dt emrah
İletişim:(tel.veya mail): 05419525800
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: esdent diş kliniği

Benzer ilanlar

 • SAHA SATIŞ DESTEK ELEMANI
  SAHA SATIŞ DESTEK ELEMANI
  Diğer eleman arayanlar - () - 03/10/2023

  UNCUMED firması olarak distribütörü olduğumuz implant markalarının pazarlamasını ve servis operasyonlarının takibini sağlayacak MALATYA ve VAN bölgeleri için elemanlar alınacaktır. iletişim:0539 579 00 11

 • DFGHJKL
  DFGHJKL
  Diğer eleman arayanlar - () - 01/08/2023

  ÇALISMAYI SEVEN ÇALIŞMA AZMİ OLAN GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞMA SAATLERİNE ZAMANINDA GELEN EN AZ 2 YIL İŞ TECRÜBESİ OLAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

 • yardımcı personel aranıyor
  yardımcı personel aranıyor
  Diğer eleman arayanlar - () - 09/05/2023

  kliniğimizde çalışmak üzere çay , temizlik ve yemek işlerine bakacak temiz , düzenli ve disiplinli çalışabilen ekip arkadaşı arıyoruz. detaylar yüz yüze konuşulacaktır.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom