Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

ACİL! - 15 Yıllık Kliniğimize Diş Hekimi Arıyoruz

Yayınlanma tarihi: 23/08/2022
Güncellenme tarihi: 21/01/2023
 • Konum: Kasımpaşa Mah. Turfanda Sk. Ata İş Merkezi No:4 Kat:1, Bozüyük, Bilecik, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Bozüyük'te bulunan 15 yıllık geçmişi ve hasta yoğunluğu olan Bağubek Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmak üzere diş hekimi arıyoruz. Tatminkar maaş + prim verilecektir. Ayrıntılar telefon veya tercihen yüzyüze görüşülecektir. CV'lerinizi info@bagubek.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.
dentalilan.com

Konum: Bilecik   Bozüyük ilçesi
İlan numarası: 158347
İlanı veren: Barış Bağubek
İletişim:(tel.veya mail): 02283148257
İlan verenin diğer ilanları: BARIŞ BAĞUBEK

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Tecrübeli Diş Hekimi arıyoruz
  Tecrübeli Diş Hekimi arıyoruz
  Diş Hekimi Aranıyor - Çanakkale Merkez (Çanakkale) - 29/01/2023

  Özel ekspres dent ağız ve diş Sağlığı polikliniğimize tam ve yarı zamanlı çalışabilecek Tecrübeli veya öğrenmeye hevesli Diş Hekimi arkadaşları arıyoruz. Başvurularınız mail veya whatsapp’tan iletebilirsiniz. expressdent17@gmail.com

 • RUSÇA VE/VEYA ALMANCA BİLEN DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  RUSÇA VE/VEYA ALMANCA BİLEN DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  Diş Hekimi Aranıyor - Tuzla (İstanbul) - 29/01/2023

  RUSÇA VE/VEYA ALMANCA BİLEN DİŞ HEKİMİ: DARICA'NIN İLK VE TEK ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ OLAN DENTAL MERKEZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’NE KAYITLI OLARAK ÇALIŞABİLECEK EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ RUSÇA VE/VEYA ALMANCA BİLEN DİŞHEKİMİ ÇALIŞMA ARKADAŞL...

 • Demirköprü Muayenehane
  Demirköprü Muayenehane
  Diş Hekimi Aranıyor - Karşıyaka (İzmir) - 29/01/2023

  İzmir/Karşıyaka’da 15 yıldır aktif olan kliniğimize çalışma arkadaşı aranıyor. Kliniğimizin hasta potansiyeli yuksek ve çalışma temposu yoğundur. Şartlar yüz yüze görüşülecektir. Kliniğimiz Demirköprü ADSM karşısında bulunmaktadır.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova