Afyon Merkez Ortak Diş Hekimi

Yayınlanma tarihi: 18/10/2023
Güncellenme tarihi: 16/11/2023
 • Konum: Afyon Merkez, Afyon, Türkiye

Mesleğini severek yapan, etik değerlere bağlı kalarak kaliteli ve güzel işler yapmayı ilke edinmiş 7 yıllık diş hekimiyim.

Yakın zamanda tam teşekküllü, özel mimari dekorasyonlu, güncel ekipmanlar ve etkin kadroyla poliklinik kurmak istiyorum.


Kendim de diş hekimi oldugum için mesul müdürlük şartı yok.

Ancak tercihen ;
Ciddi olarak ilgilenen
Ekip çalışmasına önem veren
Kaliteli malzemelerle ve etik kurallar çerçevesinde mesleğini icra etmek isteyen,
Meslektaşlarımla tanışmak isterim.

Şartlar ve detaylar için 18:00 den sonra iletişime geçerseniz sevinirim.

Konum: Afyon   Afyon Merkez ilçesi
İlan numarası: 229251
İlanı veren: Dt. Yılmaz
İletişim:(tel.veya mail): 0506 770 03 03
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Yılmaz YILMAZ

Benzer ilanlar

 • Diş hekimi
  Diş hekimi
  Diş Hekimi Aranıyor - Afyon Merkez (Afyon) - 26/09/2023

  Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğimizde çalışacak hekim arayışımız bulunmaktadır.Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 • Yeni açılacak olan polikliniğimiz için
  Yeni açılacak olan polikliniğimiz için
  Diş Hekimi Aranıyor - Sandıklı (Afyon) - 26/08/2023

  Afyon Sandıklı’da açılacak olan yeni ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz için diş hekimi aramaktayız tam ve yarı zamanlı çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. Whatsapp ya da mail olarak CV’lerinizi iletebilirsiniz.

 • Dus çalışan veya part time çalışmak isteyen
  Dus çalışan veya part time çalışmak isteyen
  Diş Hekimi Aranıyor - Sandıklı (Afyon) - 24/07/2023

  Özel Dentafium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimize Diş Hekimi aranmaktadır Tam zamanlı/ Part time veya DUS çalışanlar için uygun çalışma şartları oluşturucabilecektir.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom