Başakşehir diş hekimi aranıyor…

Yayınlanma tarihi: 19/11/2023
 • Konum: Bahçeşehir, Başakşehir, İstanbul, Türkiye

Istanbul, Bahçeşehir de açılmakta olan ağız ve diş sağlığı muayenehanemize tam zamanlı bay/bayan diş hekimi aranmaktadır..

Konum: İstanbul   Başakşehir ilçesi
İlan numarası: 234356
İlanı veren: İdriz
İletişim:(tel.veya mail): 0532 522 41 20
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Ediz

Benzer ilanlar

 • Tecrübeli Diş hekimi Çalışma arkadaşları arıyoruz
  Tecrübeli Diş hekimi Çalışma arkadaşları arıyoruz
  Diş Hekimi Aranıyor - Pendik (İstanbul) - 18/11/2023

  Pendik şubemiz için En az 3 yıl tecrübeli diş hekimi aranmaktadır ilgilenen Hekimlerimiz wptan ulaşabilir. 05535916263

 • FATİH DİŞ HEKİMİ
  FATİH DİŞ HEKİMİ
  Diş Hekimi Aranıyor - Fatih (İstanbul) - 18/11/2023

  Fatih Kocamustafapaşa’ da bulunun polikliniğimize en az 2 yıl tecrübeli Diş hekimi aranmaktadır. İletişim no: 0552 897 19 34 Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

 • Polikliniğe Staff Hekim Aranıyor
  Polikliniğe Staff Hekim Aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - Pendik (İstanbul) - 18/11/2023

  İki şubeye sahip 10 yıllık köklü geçmişi olan Deadent ADSP bünyesinde tam zamanlı çalışmak üzere en az iki yıl tecrübeli, hasta iletişimi iyi olan ve genel diş hekimliği pratiğine hakim diş hekimi aramaktayız. İlgilenen arkadaşlarımız whatsapp ya da ...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom