Dentacenter Keçiören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize protez alanında deneyimli diş hekimi alınacaktı Keçiören - Dentalilan.com

*Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , aracılık etmez.

Yeni ilanlar onaylandıktan sonra gün içinde yayına girer.

Dentacenter Keçiören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize protez alanında deneyimli diş hekimi alınacaktı Keçiören

Yayınlanma tarihi: 14/01/2020
 • Konum: KeÇİÖren, Keçiören, Ankara, Türkiye

DentaCenter Ağız ve Diş Sağlığı Klinikleri 1994 yılında şubeleşmenin nabzının attığı noktada kurulmuş bir markadır. Biz Karlı bir dağın eteklerinde ağır ama emin adımlarla yükselen bir treniz. Yükseklikleri görmek için dağın yamaçlarına bakıyoruz. Biz personel aramıyoruz, yol arkadaşı arıyoruz. Biz çalışan aramıyoruz, yeni bir aile üyesi arıyoruz. Biz sizden bir makine olup gece gündüz çalışmanızı değil, hayatta mutlu olmanızı bekliyoruz. Ailemizin bir parçası olmak için ihtiyacınız olan tek şey gözlerinizde parlayan çalışma aşkı, geleceğe dair hedefleriniz, hayalleriniz ve onlara ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz aile desteği.

DentaCenter başarı ve yenilikçilik ruhu üzerine inşa edildi. Unutulmamalıdır ki herkes kendi geleceğini inşa eder, size öylece verilmez. Hayata daima gülümseyen, yaratıcı, çalışkan banko görevlilerini, mis kokan elleriyle kliniği silip süpürecek yardımcı personellerini, insanların ağrılarını ve korkularını dindirecek, dünyalarını değiştirecek diş hekimlerini, büyüyen yapının temel taşlarını oluşturacak yönetim ekibimizi ve daha nicelerini aramızda görmek istiyoruz. Kısaca biz sizi istiyoruz, fakat soru şu: Siz ne istiyorsunuz?

PROTETİK TEDAVİ ALANINDA EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ PRATİSYEN DİŞ HEKİMİ,Genel Nitelikler

** Hasta memnuniyetine önem veren,
** Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri her daim takip eden,
**Her geçen gün kendine yeni bir şeyler katmayı kendine hedef edinmiş,
**Ekip çalışmasına yatkın,
** İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, , güler yüzlü ve pozitif,
** Tam zamanlı çalışacak,
** Sorumluluk sahibi.

Konum: Ankara ilanları   Keçiören ilçesi
İlan numarası: 56595
İlanı veren: Dentacenter İ.K
İletişim :(Tel. veya mail): 0544 740 55 89
İlan verenin diğer ilanları: DentaCenter

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com dişhekimliği dental malzeme ilanları içerir. Hiç ürün satmaz veya satımına aracılık etmez.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Çankaya-diş hekimi
  Çankaya-diş hekimi
  Diş Hekimi Aranıyor - Çankaya (Ankara) - 14/01/2020

  Çankaya bölgesinde bulunan kliniklerimizde tam zamanlı çalışmak üzere diş hekimi çalışma arkadaşları arıyoruz. Cv’lerinizi whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

 • Pedodontist Etlik
  Pedodontist Etlik
  Diş Hekimi Aranıyor - Keçiören (Ankara) - 13/01/2020

  2014'ten beri Etlik Ayvalı'da modern altyapısı, güler yüzlü personeli, alanında uzman kadrosu ile kurumsal bir yapıda hizmet veren ve gün geçtikçe büyüyen Sey-Met Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'mize Pedodontist Diş Hekimi çalışma arkadaşı aramaktayı...

 • Ankara Kızılay
  Ankara Kızılay
  Diş Hekimi Aranıyor - Çankaya (Ankara) - 13/01/2020

  Hafta içi 09.30 - 18.30 arası çalışmak üzere en az 2 yıl klinik tecrübesi olan dişhekimi arıyorum. Maaş+prim+sigorta+yemek

Site yöneticisi iletişim adresi : dentalilancom@gmail.com 

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA