picco banner

 ! Yeni ilanlar onaylandıktan sonra gün içinde yayına girer.

Diş hekimi aranıyor İlkadım

Yayınlanma tarihi: 22/05/2020
Güncellenme tarihi: 25/05/2020
 • Konum: 100.yıl Bulvarı.Orhan Gencebay Cad.Karadağlı Eczanesi üstü.Kilise Kavşağı Karşısı.No:2 Kat:1, Kadıköy Mah., İlkadım, Samsun, Türkiye

Samsun merkez İlkadım ilçesi 100.yıl Bulvarında bulunan kliniğimize diş hekimi arıyoruz.Hasta potansiyeli yüksek,son model cihazlarla ve laboratuvarı içinde olan zirkon,porselen kliniğimizde yapılmaktadır.

Konum: Samsun ilanları   İlkadım ilçesi
İlan numarası: 62397
İlanı veren: Ali Bakoğlu
İletişim :(Tel. veya mail): 05425934071
İlan verenin diğer ilanları: Ali Bakoğlu

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • uzman veya pratisyen diş hekimleri aranmakta
  uzman veya pratisyen diş hekimleri aranmakta
  Diş Hekimi Aranıyor - Çarşamba (Samsun) - 15/05/2020

  samsun çarşamba ilçesinde bulunan polikliniğimiz için özellikle cerrahi ve protez olmak üzere tüm alanlarda kendine güvenen,sosyal iletişimi kuvvetli ve güvenilir diş hekimleri arıyoruz.Kliniğimiz kazıyıcı ve tarayıcı da olmak üzere son teknoloji cih...

 • Bay diş hekimi aranıyor
  Bay diş hekimi aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - Kavak (Samsun) - 06/05/2020

  Samsun'un kavak ilcesinde faaliyet gösteren kliniğimize bay diş hekimi aranmaktadır,klinik ilçedeki tek özel klniktir,hekim için kalacak lojman bulunmaktadır şartlar için arayabilir ,mesaj gonderebilirsiniz.

 • Diş Hekimi Aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - İlkadım (Samsun) - 10/04/2020

  Faal durumda olan diş muaynehanemize diş hekimi aranıyor Yer(İlkadım çiftlik caddesi)

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiç bir ilana aracılık etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi : dentalilancom@gmail.com 

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova