Diş hekimi arıyorum

Yayınlanma tarihi: 31/10/2023
 • Konum: Esertepe, Keçiören, Ankara, Türkiye

Ankara Keçiörende ( Esertepe) olan kliniğimizde deneyimli,tecrübeli,ekip çalışmasına yatkın, hasta iletişimi kuvvetli, memnuniyet odaklı,enerjik ve gelişime açık tam zamanlı çalışabilicek bay ve bayan diş hekimi arıyoruz.

Konum: Ankara   Keçiören ilçesi
İlan numarası: 231473
İlanı veren: Uzm.Dt.Ceyhun Cafer
İletişim:(tel.veya mail): 05050830667
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Ceyhun Cafer

Benzer ilanlar

 • acilll diş hekimi aranıyor
  acilll diş hekimi aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - Sincan (Ankara) - 31/10/2023

  sincan da bulunan yüksek hasta potansiyeli olan kliniğimize en az 2 yıl tecrübeli diş hekimi aranmaktadır.detaylar yüzyüze görüşülecektir. özel başkent ağız ve diş sağlığı polikinliği ulubatlı hasan mah anıt cad 4 /1 sıncan fatih 0555 802 96 29

 • DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  Diş Hekimi Aranıyor - Yenimahalle (Ankara) - 31/10/2023

  Şentepe Yenimahallede bulunan Özel Niltepe ağız ve diş sağlığı polikliniğimizde bizimle çalışıcak diş hekimi arıyoruz.Bayan erkek farketmez.

 • acil protez uzmanı aranıyor
  acil protez uzmanı aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - () - 31/10/2023

  sincan da bulunan yüksek hasta potansiyeli olan kliniğimize en az 2 yıl tecrübeli protez uzmanı aranmaktadır.detaylar yüzyüze görüşülecektir. özel başkent ağız ve diş sağlığı polikinliği ulubatlı hasan mah anıt cad 4 /1 sıncan fatih 0555 802 96 29

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom