Diş Hekimi Arıyoruz

Yayınlanma tarihi: 09/11/2023
Güncellenme tarihi: 09/11/2023
 • Konum: Necip Fazıl Mh. Alemdağ Cd. No:583, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Ümraniye'de bulunan kliniğimize, tam zamanlı olarak çalışacak, tercihen deneyimli, uzun süre çalışabilecek ve hasta ilişkileri kuvvetli diş hekimi arıyoruz.

Çalışma saatleri 14:30-22:30 (5 gün) şeklindedir.

Görüşmeler yüzyüze yapılacaktır.

İlgili kriterleri sağlayabileceğini düşünen hekimlerimizin CV'lerini info@hisdental.com.tr mail adresimize ya da 0533 508 1843 numaralı WhatsApp hattımıza iletmeleri rica olunur.

Konum: İstanbul   Ümraniye ilçesi
İlan numarası: 232835
İlanı veren: His Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İletişim:(tel.veya mail): 0216 508 1843
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: His Dental ADSP

Benzer ilanlar

 • ÜMRANİYE DENTOPOL TECRÜBELİ DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  ÜMRANİYE DENTOPOL TECRÜBELİ DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  Diş Hekimi Aranıyor - Ümraniye (İstanbul) - 09/11/2023

  DENTOPOL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI GRUBU'NUN ÜMRANİYE ŞUBESİNDE YÜKSEK MAAŞ VE YÜKSEK PRİM İLE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Hasta potansiyeli yüksek, teknolojik altyapı donanımı hazır olan ve Ümraniye Çarşı Metrosu durağında olan kliniğimizde full time çalışabi...

 • MALTEPE DENTOPOL TECRÜBELİ DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  MALTEPE DENTOPOL TECRÜBELİ DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  Diş Hekimi Aranıyor - Maltepe (İstanbul) - 09/11/2023

  DENTOPOL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI GRUBU'NUN MALTEPE ŞUBESİNDE YÜKSEK MAAŞ VE YÜKSEK PRİM İLE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Hasta potansiyeli yüksek, teknolojik altyapı donanımı hazır olan ve Maltepe minibüs yolu caddesi, Yüzevler durağında olan kliniğimizde ful...

 • DENTEVİM
  DENTEVİM
  Diş Hekimi Aranıyor - Maltepe (İstanbul) - 09/11/2023

  En az 1 yıl deneyimli Bakımına özen gösteren prezentabıl Gerektiği zaman esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek Güler yüzlü Çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.Gündüz hekimine ihtiyac var.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom