Diş hekimi çalışma arkadaşı arıyoruz

Yayınlanma tarihi: 07/11/2023
Güncellenme tarihi: 08/11/2023
 • Konum: Beyoğlu, İstanbul, Türkiye

İstanbul Beyoğlu’nda yeni açılan polikliniğimizde çalışmak üzere bay-kadın tecrübeli diş hekimi arıyoruz. Whats App üzerinden cv gönderirseniz çok seviniriz.

Konum: İstanbul   Beyoğlu ilçesi
İlan numarası: 232570
İlanı veren: Güvenç dent ağız ve diş sağlığı polikliniği
İletişim:(tel.veya mail): 05316218672
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Güvenç

Benzer ilanlar

 • Diş Hekimi Aranıyor!
  Diş Hekimi Aranıyor!
  Diş Hekimi Aranıyor - Küçükçekmece (İstanbul) - 07/11/2023

  Yeni açılacak şubemizde tam zamanlı ya da akşam nöbetçi çalışabilecek güleryüzlü ve hasta memnuniyetine önem veren en az 1 yıl tecrübeli diş hekimleri aranmaktadır.Detaylar yüz yüze görüşülecektir.İlgilenen hekimlerimizin fotoğraflı CV lerini mail ad...

 • DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  Diş Hekimi Aranıyor - Başakşehir (İstanbul) - 07/11/2023

  Gençer Diş Hekimliği olarak; Yeni açılacak olan Nişantası Gençer şubemize ve ana merkezimiz olan Bahçeşehir Gençer şubesine İngilizce bilen, çalışkan, işini seven, iletişimi güçlü ve uzun yıllar birlikte çalışmayı hedefleyen diş hekimleri ve uzman di...

 • DİŞ HEKİMİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ
  DİŞ HEKİMİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ
  Diş Hekimi Aranıyor - Esenyurt (İstanbul) - 07/11/2023

  Esenyurtta bulunan kliniğimize bay diş hekimi arayışımız bulunmaktadır. Detaylar yüzyüze görüşülecektir. iletişim için e.disklinik@gmail.com ve 05528705718 cv paylaşımı yapabilirsiniz.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom