Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Üye olun ve ilanınızı gönderin. Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

DİŞ HEKİMİ

Yayınlanma tarihi: 18/09/2023
 • Konum: Mimar Sinan, Tuzla, İstanbul, Türkiye
İlanı takip et

Bölge lideri 5 katlı polikliniğimiz için : Diagnoz ve endodontik uygulamalarda tecrübeli, dental teknolojilere hakim, yüksek fix ile yoğun tempoda çalışacak, Tuzla’ya ulaşımı rahat. WATSAPP : 0532-601 51 51 veya solodent34@gmail.com Konum Bilgisi : SOLODENT (Google ve Yandex)
dentalilan.com

Konum: İstanbul   Tuzla ilçesi
İlan numarası: 224167
İlanı veren: Ph. D. Samed Öztürk
İletişim:(tel.veya mail): 0532-601 51 51 veya solodent34@gmail.com
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Solodent

Benzer ilanlar

 • TECRÜBELİ DİS HEKİMİ ARANIYOR
  TECRÜBELİ DİS HEKİMİ ARANIYOR
  Diş Hekimi Aranıyor - Beylikdüzü (İstanbul) - 18/09/2023

  Beylikdüzünde merkezi konumda bulunan, hasta potansiyeli yüksek olan butik kliniğimizde çene cerrahisi uzmanı ile birlikte çalışacak tecrübeli diş hekimi aranıyor. İş ile ilgilenenlerin cvlerini göndermeleri rica olunur.

 • DİŞ HEKİMİ ARANIYOR TUZLA
  DİŞ HEKİMİ ARANIYOR TUZLA
  Diş Hekimi Aranıyor - Tuzla (İstanbul) - 18/09/2023

  istanbul'da iki şubesi bulunan Atamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği TUZLA/AYDINLI Şubesinde ekibizimi büyütüyoruz! -Hasta memnuniyetine önem veririm, her zaman pozitif ve ekip çalışmasına uyumluyum Diyorsan.... bizimle çalışacak hekimlerimizin başv...

 • Nöbetçi Hekim Aranıyor
  Nöbetçi Hekim Aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - Ümraniye (İstanbul) - 18/09/2023

  Ümraniye Şubemizde görevlendirilmek üzere, -Hasta memnuniyetine önem veren, -İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, -Güler yüzlü ve Pozitif -Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, -Her geçen gün kendine yeni bir şeyler katmayı hed...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova