Esnan Esenler adsm diş hekimi

Yayınlanma tarihi: 08/11/2023
 • Konum: Esenler, İstanbul, Türkiye

14 yıldır kalite ve memnuniyet esaslı hizmet veren 2 yıldır sağlık turizmi hastası da olan kliniğimize en az 1 yıllık tecrübesi olan staf diş hekimi arıyoruz. Müracaat WhatsApp ile cv göndererek yapılabilir.

Konum: İstanbul   Esenler ilçesi
İlan numarası: 232756
İlanı veren: Dt Ahmet Aydın
İletişim:(tel.veya mail): 05365627973
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Ahmet Aydın

Benzer ilanlar

 • BİZİMLE ÇALIŞACAK DİŞ HEKİMİ ARIYORUZ
  BİZİMLE ÇALIŞACAK DİŞ HEKİMİ ARIYORUZ
  Diş Hekimi Aranıyor - Başakşehir (İstanbul) - 08/11/2023

  En az 2 yıl tecrübeli, makro planlamalarda deneyim sahibi ve tedavilerine özen gösteren hekim aramaktayız. Staff hekim olarak çalışılacak olup saatler ve ücret konusu yüz yüze görüşülecektir. İlgilenen hekim arkadaşlar mail yoluyla iletişime geçebili...

 • Diş hekimi iş arıyor
  Diş hekimi iş arıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - Kağıthane (İstanbul) - 08/11/2023

  Gazi mezunuyum, 4 yıllık tecrübem bulunmakta. Kağıthane çevresinde şartları iyi bir iş arıyorum. Çalışıyorum, mesaj yoluyla dönüş yaparsanız sevinirim.

 • VERA DİŞ ESENLER KLİNİĞİMİZE DİŞ HEKİMİ ARANMAKTADIR.
  VERA DİŞ ESENLER KLİNİĞİMİZE DİŞ HEKİMİ ARANMAKTADIR.
  Diş Hekimi Aranıyor - Esenler (İstanbul) - 08/11/2023

  Esenler'de bulunan kliniğimize haftaiçi ve belirli haftalarda Cumartesi günü 9-6 saatleri arasında çalışacak en az 2 yıl tecrübeli diş hekimi arıyoruz. Whatsapp ve mail yolu ile cv gönderebilirsiniz. Detaylar yüz yüze görüşülecektir. Aranan Nitelikle...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom