gece nöbetçi diş hekimi

Yayınlanma tarihi: 09/11/2023
 • Konum: Orhantepe Mah. üsküdar Cad. No:147 Cevizli, Cevizli, Kartal, İstanbul, Türkiye

GECE 12.00-08.00 saatleri arasında çalışacak diş hekimi aranmaktadır.

Tel:0543 586 81 91

Konum: İstanbul   Kartal ilçesi
İlan numarası: 232802
İlanı veren: özel vera hastanesi
İletişim:(tel.veya mail): 5435868191
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: SİNEM KARADAĞ

Benzer ilanlar

 • Esnan Esenler adsm diş hekimi
  Esnan Esenler adsm diş hekimi
  Diş Hekimi Aranıyor - Esenler (İstanbul) - 08/11/2023

  14 yıldır kalite ve memnuniyet esaslı hizmet veren 2 yıldır sağlık turizmi hastası da olan kliniğimize en az 1 yıllık tecrübesi olan staf diş hekimi arıyoruz. Müracaat WhatsApp ile cv göndererek yapılabilir.

 • BİZİMLE ÇALIŞACAK DİŞ HEKİMİ ARIYORUZ
  BİZİMLE ÇALIŞACAK DİŞ HEKİMİ ARIYORUZ
  Diş Hekimi Aranıyor - Başakşehir (İstanbul) - 08/11/2023

  En az 2 yıl tecrübeli, makro planlamalarda deneyim sahibi ve tedavilerine özen gösteren hekim aramaktayız. Staff hekim olarak çalışılacak olup saatler ve ücret konusu yüz yüze görüşülecektir. İlgilenen hekim arkadaşlar mail yoluyla iletişime geçebili...

 • Diş hekimi iş arıyor
  Diş hekimi iş arıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - () - 08/11/2023

  Gazi mezunuyum, 4 yıllık tecrübem bulunmakta. Kağıthane çevresinde şartları iyi bir iş arıyorum. Çalışıyorum, mesaj yoluyla dönüş yaparsanız sevinirim.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom