Klinigimize 3. Ortak ariyoruz Arnavutköy - Dentalilan.com

*Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , aracılık etmez.

Klinigimize 3. Ortak ariyoruz Arnavutköy

Yayınlanma tarihi: 14/03/2019
 • Konum: Arnavutköy, İstanbul, Türkiye

Mevcut sartlarda 2011 kurulumlu 2. Hekim calistigimiz klinigimize hamilelik dolayisiyla 3. Bir ortak,yada uzun soluklu bizimle calisabilecek bayan dishekimi ariyoruz. Calisan kisi klinikte hisse istemesi durumunada acigiz kar amaci guderek yapilacak bir satimdan cok mevcut sartlarin bozulmadan devam ettirilmesi amaci gudulecektir. Panoramikli 3 box 2 kompresor otoklav cerrahi aspirator vs mevcut oldugu bir kliniktir.bugunku kurulum degeri 600 tl civari olan klinigimiz icin belirledigimiz rakam 300 tldir isteyen kisi istedigi hisse oranini alabilir.ticari ortaklik isteyenler aramasin bize bizim gibi calisacak dishekimi gerekmektedir .80 hali hazirda devam eden ortodonti hastasinin oldugu potansiyeli yuksek kliniktir istanbul arnavutkoy ilcesinde bulunmaktadir.iletisim olarak gun icinde hasta yaninda olabilecegimizden ilgilenenlerin whapstan iletisim kurmalarini rica ederiz

Konum: Arnavutköy ilçesi ilanları
İlan numarası: 37208
İlanı veren: Sevgiuysal
İletişim numarası (Tel. veya mail): 05418261287
İlan verenin diğer ilanları: Pulpadent

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com dişhekimliği dental malzeme ilanları içerir. Hiç ürün satmaz veya satımına aracılık etmez.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Dentaoris - Diş Hekimi
  Dentaoris - Diş Hekimi
  Diş Hekimi Aranıyor - Kadıköy (İstanbul) - 14/03/2019

  Kadıköy' de bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde görev yapmak üzere en az 5 yıl deneyimli diş hekimi aranmaktadır.

 • Diş Hekimi
  Diş Hekimi
  Diş Hekimi Aranıyor - Pendik (İstanbul) - 14/03/2019

  -Diş Hekimliği fakültesinden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, -Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, -Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, -Etik değerlere bağlı, -Hasta g...

 • Bay Diş Hekimi
  Bay Diş Hekimi
  Diş Hekimi Aranıyor - Zeytinburnu (İstanbul) - 14/03/2019

  Esnan Ağız Diş Sağlığı Merkezi Topkapı şubesine Bay diş hekimi aranmaktadır.

Site yöneticisi iletişim adresi : dentalilancom@gmail.com 

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA