MEFDENTAL ELBİSTAN ŞUBESİ İÇİN HEKİM ARANMAKTADIR

Yayınlanma tarihi: 10/10/2023
Güncellenme tarihi: 10/10/2023
  • Konum: Güneşli, Dr. Hasanbey Cd. No:9, 46357 Elbistan/Kahramanmaraş, Merkez, Elbistan, Kahramanmaraş, Türkiye

MefDental Group'a Diş Hekimi Aranıyor!

MefDental Group olarak, ağız ve diş sağlığında mükemmeliyeti hedefleyen bir ekibe katılacak yeni bir diş hekimi arıyoruz! Deneyimli, enerjik ve hasta odaklı bir diş hekimi olarak bizimle çalışmak istersen, seni ekibimizde görmekten mutluluk duyarız.

Beklediğimiz Nitelikler:

Diş hekimliği alanında tecrübeli veya yeni mezun,
Güncel tedavi yöntemlerine hakim,
Hasta memnuniyetini ön planda tutan,
İletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın.
Eğer bu niteliklere sahipsen ve MefDental Group ailesine katılmak istiyorsan, hemen başvur! Detaylar ve görüşme için iş verenimizle iletişime geçmek için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

İletişim:
Telefon: +90 0533 258 9734

Başvurularını bekliyoruz!

Konum: Kahramanmaraş   Elbistan ilçesi
İlan numarası: 227899
İlanı veren: MEFDENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
İletişim:(tel.veya mail): +90 0533 258 9734
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Mef Yonetim

Benzer ilanlar

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom