Neta Klinik Diş hekimi ariyor

Yayınlanma tarihi: 04/10/2023
 • Konum: Barış Mah. Ikbal Sok. No:4/A, Nilüfer, Bursa, Türkiye

Kliniğimizde endodonti ve restoratif ağırlıklı olarak tam zamanlı çalışabilecek pratisyen diş hekimi veya endodonti uzmanı(kısmi zamanlı da olabilir haftada en az 2-3 gün olmak şartıyla) aramaktayız. Bünyemizde çene cerrahı protez uzmanı ortodonti uzmani ve pedodonti uzmanı bulunmaktadır. Ekip çalışmasına uyabilecek ve uzun vadeli çalışmayı düşünen meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Konum: Bursa   Nilüfer ilçesi
İlan numarası: 226950
İlanı veren: Aytaç gürsel
İletişim:(tel.veya mail): 05355941330
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: aytaç gürsel

Benzer ilanlar

 • Tercihen tecrübeli
  Tercihen tecrübeli
  Diş Hekimi Aranıyor - () - 03/10/2023

  Diş muayenehanesinde çalışmak üzere tam yada yarı zamanlı tercihen deneyimli diş hekimi aramaktayız. WhatsApp iletişim 05321386942 Whatsapptan yazın mutlaka geri dönüş yapacağım

 • Bursa polikliniklerimiz için diş hekimi arıyoruz
  Bursa polikliniklerimiz için diş hekimi arıyoruz
  Diş Hekimi Aranıyor - Osmangazi (Bursa) - 02/10/2023

  Bursa Osmangazi’de 6 unitli polikliniğimiz için genç ve dinamik diş hekimleri arıyoruz. Detaylı bilgiler telefonda ve yüz yüze konuşulacaktır.

 • BURSA URAL DİŞ İÇİN DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  BURSA URAL DİŞ İÇİN DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  Diş Hekimi Aranıyor - Kestel (Bursa) - 30/09/2023

  Özel Ural Ağız ve Diş Sağılığı Polikliniği Kestel ve Merinos'ta bulunan şubelerimizde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti odaklı, uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Tam zamanlı çalışabilecek, Diş Hekimleri arayı...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom