ÖZEL AVRUPA DİŞ

Yayınlanma tarihi: 07/10/2023
 • Konum: Üniversite Mah., Avcılar, İstanbul, Türkiye

Ekibimizi Büyütüyoruz** Özel Avrupa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevlendirilmek üzere;
Tam zamanlı olarak
En az 2 yıl tecrübeli
Hasta iletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli Diş Hekimi aranmaktadir. Başvurularınız için Whatsapp üzerinden Cv paylaşabilir ve veya arayarak da bilgi alabilirsiniz.
dentalilan.com

Konum: İstanbul   Avcılar ilçesi
İlan numarası: 227365
İlanı veren: Semra Yücel
İletişim:(tel.veya mail): 5395811192
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Semra

Benzer ilanlar

 • SAĞLIK TURİZİMİ KLİNİĞİMİZE DİŞ HEKİMİ
  SAĞLIK TURİZİMİ KLİNİĞİMİZE DİŞ HEKİMİ
  Diş Hekimi Aranıyor - () - 07/10/2023

  Sağlık truzimi yaptığımız kliniğimize yoğun talep artışı sebebiyle protez alanında en az 3 yıl deneyimi diş hekimi arkadaşları aramaktayız. Arayışımız 3.şubemiz olan Küçükçekmece şubesi içindir.Hasta yoğunluğumuz yüksektir. Maaş tatmin edicidir.

 • ESTETİK İNCİM GOP ADSM
  ESTETİK İNCİM GOP ADSM
  Diş Hekimi Aranıyor - Gaziosmanpaşa (İstanbul) - 07/10/2023

  İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA DA BULUNAN KLİĞİNİMİZDE ÇALIŞACAK HASTALARLA İLETİŞİMİ KUVVETLİ, GÜLER YÜZLÜ,TEDAVİ VE SONRASINDA HASTA MEMNUNİYETİ ODAKLI, DENKLİK VE ÇALIŞMA İZNİ OLAN EN AZ 2-10 YIL ARASI TECRÜBELİ NÖBETÇİ DİŞ HEKİMİ ARANMAKTADIR. CV:iNCİDİS...

 • Diş Hekimi Görsev Canbolat
  Diş Hekimi Görsev Canbolat
  Diş Hekimi Aranıyor - Bağcılar (İstanbul) - 07/10/2023

  Nöbetçi hekim aranmaktadır ve ilerleyen zamanlarda günler artırılacaktır Perşembe 16.00 - 22.00 Cumartesi 10.00 - 22.00 Arası olucak şekilde hekim aranıyor Cv leri gmaile yada WhatsApp hattımıza yollayabilirsiniz gorsevcanbolat3@gmail.com

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom