Summer Dental

Yayınlanma tarihi: 14/11/2023
 • Konum: Cikcilli Mah.hastane Cad 108.sokak, Alanya, Alanya, Antalya, Türkiye

Kliniğimizde tam zamanlı çalışmak üzere diş hekimi arkadaşlar aramaktayız

Konum: Antalya   Alanya ilçesi
İlan numarası: 233633
İlanı veren: Summer Dental
İletişim:(tel.veya mail): 5150205-05050760205
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Summerdental

Benzer ilanlar

 • Diş Hekimi Aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - Serik (Antalya) - 14/11/2023

  Serik Kadriye de bulunan polikliniğimize Diş Hekimi çalışma arkadaşları arıyoruz . Değerlendirmeye alınması için CV lerinizi wp üzerinden bize iletebilirsiniz.

 • ANTALYA'DA BULUNAN KLİNİĞİMİZ İÇİN DİŞ HEKİMİ ARIYORUZ
  ANTALYA'DA BULUNAN KLİNİĞİMİZ İÇİN DİŞ HEKİMİ ARIYORUZ
  Diş Hekimi Aranıyor - Muratpaşa (Antalya) - 13/11/2023

  Firma Bilgisi 1994 yılında Denizli'de kurulan Tülay Akkol Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, modern teknolojileri ve yenilikçi yaklaşımı ile öne çıkmaktadır. Merkezimiz, 2019 yılında gerçekleştirilen yenileme çalışmaları ve 2022 yılında Antalya'da açı...

 • Diş Hekimi Aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor
  Diş Hekimi Aranıyor - Muratpaşa (Antalya) - 13/11/2023

  Muratpaşa Kızılarık da bulunan kliniğimizde çalışmak üzere en az 3 yıl tecrübeli ve protez konusunda bilgisi olan diş hekimi arıyoruz. Cvlerinizi Wp numarası üzerinden ya da mail ile bize iletebilirsiniz.(ecedent1@outlook.com)

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom