üsküdar-diş hekimi

Yayınlanma tarihi: 09/10/2023
Güncellenme tarihi: 16/12/2023
 • Konum: Bulgurlu, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

Üsküdar Bulgurlu'da bulunan kliniğimize en az 3 yıl tecrübeli bayan diş hekimi aranıyor. Kendi muayenehanesini kapatıp klinikte çalışmak isteyen hekim arkadaşlar olursa, onlar için de uygun şartlar oluşturulabilir. İlgilenen hekimler 0532 592 39 29 numarasına whatsapptan cv gönderebilir. "Dentalilan.com ilanı" 455

Konum: İstanbul   Üsküdar ilçesi
İlan numarası: 227672
İlan veren adı: fatma
İletişim:(tel.veya mail): 0532 592 39 29
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: tria dent

Benzer ilanlar

 • Dent akıncı diş polikliniği
  Dent akıncı diş polikliniği
  Diş Hekimi Aranıyor - Nusaybin (Mardin) - 15/04/2024

  Dent Akıncı diş polikliniğinde çalışmak üzere diş hekimi arkadaş aranıyor. Polikliniğimiz son teknoloji ürünlerle donatılmış olup son derece yoğun bir kapasiteye sahiptir. Tecrübeli hekim tercihimizdir.

 • TECRÜBELİ DİŞ HEKİMİ
  TECRÜBELİ DİŞ HEKİMİ
  Diş Hekimi Aranıyor - Osmangazi (Bursa) - 15/04/2024

  BURSA OSMANGAZİ VE YILDIRIM DA BULUNAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİMİZE TERCİHEN YABANCI DİL BİLEN 1 YIL VE ÜZERİ ALANIN DA DENEYİMLİ GÜLERYÜZLÜ, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, STAFF DİŞ HEKİM ARANMAKTADIR.

 • HÜSEYİNGAZİ ŞUBEMİZ İÇİN DİŞ HEKİMİ ARIYORUZ
  HÜSEYİNGAZİ ŞUBEMİZ İÇİN DİŞ HEKİMİ ARIYORUZ
  Diş Hekimi Aranıyor - Mamak (Ankara) - 15/04/2024

  Mamak/Hüseyingazi Şube'mizde çalışmak üzere; ** Hasta memnuniyeti benim için önemli; **Kendime yeni şeyler katarak gelişiyorum ve PROTEZ, ESTETİK, CERRAHİ alanlarında da gelişmek için fırsatlar arıyorum; **Takım çalışması tam bana göre ** İnsan ilişk...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom