Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Diş hekimi asistanı aranıyor

Yayınlanma tarihi: 27/06/2022
 • Konum: Estetica Diş Kliniği, Altınkum, Didim, Aydın, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

aylik ucret 6450. TL

BODRUM
milas da
bulunan
Şubelerimiz için şirketimiz de çalışacak Güçlü iletişim becerilerine sahip, Düzenli ve disiplinli, Diksiyonu düzgün Ekip çalışmasina yatkın Çözüm başarı ve iş geliştirmeye odakli

Deneyimli MUHASEBE
YARDIMCI PERSONEL
ASISTAN
HALKLA ILISKILER ve
MUHASEBE elemanı aranmaktadır..
calisma saatleri 9-8
haftada 1 gun izin 6450 tl net

İrtibat no:0541 684 7224 lütfen whatsapp üzerinden sesli mesaj ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz
DIKKAT
lutfen aramayiniz watsaptan sesli mesaj ile basvuru yapınız
dentalilan.com

Konum: Aydın   Didim ilçesi
İlan numarası: 149135
İlanı veren: Estatica diş kliniği
İletişim:(tel.veya mail): 05416847224
İlan verenin diğer ilanları: Huriye

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Diş hekimi asistanı
  Diş hekimi asistanı
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Didim (Aydın) - 27/06/2022

  TOPLU MESAJDIR IZMIR Özel Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerimiz için tam zamanlı çalışacak tecrubeli veya tecrubesiz ve yeni mezun DISHEKIMI veya İmplantoloji Tecrübesine Sahip Diş Hekimi aranmaktadır. ( ücretler hekimlerin bilgi ve tecrübe b...

 • Diş Hekimi Asistanı
  Diş Hekimi Asistanı
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Aydın Merkez (Aydın) - 25/06/2022

  MULTI CLINIC AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİMİZDE DİŞ HEKİMİ ASİTANI OLARAK ÇALIŞABİLECEK GÜLERYÜZLÜ,TİTİZ,İŞİNİ SEVEREK YAPAN KADIN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

 • Deneyimli Diş Hekimi Asistanı
  Deneyimli Diş Hekimi Asistanı
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Kuşadası (Aydın) - 15/06/2022

  Asistanlık geçmişi olan Kuşadası kliniğimizde istihdam edilmek üzere diş hekimi asistanı arıyoruz. Detaylar yüz yüze görüşülecektir

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova