Diş Hekimi Asistanı Aranıyor

Yayınlanma tarihi: 03/10/2023
 • Konum: Merkez, Kuşadası, Aydın, Türkiye

Kliniğimizde çalışmak üzere en az lise mezunu, 30 yaş altı bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Müracaat için kliniğe gelip bizzat başvurmanız gerekmektedir.

Konum: Aydın   Kuşadası ilçesi
İlan numarası: 226697
İlanı veren: Mehmet Doğru
İletişim:(tel.veya mail): 0256 612 28 24
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Elit Diş Kuşadası

Benzer ilanlar

 • Tecrübeli veya Tecrübesiz Diş Hekimi Asistanları Aranıyor
  Tecrübeli veya Tecrübesiz Diş Hekimi Asistanları Aranıyor
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Kuşadası (Aydın) - 26/09/2023

  Kuşadasında faaliyet gösteren Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak bizimle birlikte çalışacak diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren ve güler yüzlü ekip arkadaşları aramaktayız.

 • TECRÜBELİ DİŞ HEKİMİ ASİSTANI ARIYORUZ!
  TECRÜBELİ DİŞ HEKİMİ ASİSTANI ARIYORUZ!
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Didim (Aydın) - 18/09/2023

  Perfect Dental Diş Kliniği olarak Tecrübeli Diş Hekimi Asistanı (Hemşiresi) arıyoruz! Siz de dinamik ve profesyonel bir ekibin bir parçası olmak isterseniz, başvurularınızı bekliyoruz. Konum: Didim, Aydın Başvuru yapmak isteyen adaylar, özgeçmişlerin...

 • Asistan
  Asistan
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Didim (Aydın) - 16/09/2023

  BODRUM İZMİR BÖLGESİNDEKİ ŞUBELERİMİZ İÇİN estetica dental group BODRUM İZMİR POLİKLİNİĞİMİZ İÇİN ***YUKSEK MAAS ILE * Tam zamanlı çalışacak DİŞ HEKİMİ YARDIMCISI(ASİSTAN) aranmaktadır. Detaylı bilgi için ‘0541 684 7224’ numaralı telefondan, zaman ka...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom