picco banner

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Diş Hekimine Bayan Asistan

Yayınlanma tarihi: 14/09/2021
 • Konum: Merkez Mah Denizköşkler Cad. No:7 D:3, Avcılar, Avcılar, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Avcılar daki muaynehanemize sempatik güleryüzlü çalışmayı seven 20-35 yaşları arasında dinamik bayan asistan arıyoruz. Sigara içmeyen tercih edilir. Resimli CV Watsapp tan bekliyoruz.
dentalilan.com

Konum: İstanbul   Avcılar ilçesi
İlan numarası: 108358
İlanı veren: Ufuk Kahya
İletişim :(Tel. veya mail): 0542 311 48 71
İlan verenin diğer ilanları: Ufuk

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Erkek asistan
  Erkek asistan
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Güngören (İstanbul) - 14/09/2021

  4 buçuk yıl tecrübem var ortodonti hariç her bölüme hakimim acil iş arıyorum Güngören de ikamet ediyorum ehliyetim var iyi araç kullanırım banko tecrübem de var cerrahı asistanlığı da yaptım covid asilarim tamdır

 • Tecrübeli Diş Hekimi Asistanı
  Tecrübeli Diş Hekimi Asistanı
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Kadıköy (İstanbul) - 14/09/2021

  Kadıköy Altıyol da bulunan diş kliniğimize; * tecrübeli * sigara kullanmayan * covit 19 aşılarını yaptırmış * güler yüzlü insan ilişkilerinde pozitif * öğrenmeye açık * yoğun iş temposunda çalışabilecek * hasta takibi, doktoru asiste etme, teknisyen ...

 • En az 1 yıl deneyimli diş hekimi asistanı aranıyor
  En az 1 yıl deneyimli diş hekimi asistanı aranıyor
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Ataşehir (İstanbul) - 14/09/2021

  En az bir yıl deneyimli diş hekimi asistanı arıyoruz . Özgeçmişinizi mail atabilir ya da wp den gönderebilirsiniz . Uluslararası standartlarda yurtdışı ağırlıklı çalışan kliniğimize ekip arkadaşı arıyoruz .

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi : dentalilancom@gmail.com 

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova