Kadıköydeki Kliniğimize Uzun Yıllar Bizimle Çalışacak Takım Arkadaşımızı Arıyoruz!

Yayınlanma tarihi: 14/10/2023
 • Konum: Bağdat Cad. Temel Apt. No 146/9 Kadıköy, Fenerbahçe Mah., Kadıköy, İstanbul, Türkiye

Kadıköy Fenerbahçe'deki kliniğimizde yıllarca bizimle çalışacak takım arkadaşı diş asistanı arıyoruz.

Daha önce tecrübeli olmasanız bile öğrenmeye açık bir yapınız, dinamik bir kişiliğiniz, öğrenme isteğiniz ve bu mesleğe ilgi ve saygınız varsa sizi aramızda görmek isteriz. 3 diş hekimi ve 3 asistandan oluşan ekibimizin yeni üyesini heyecanla bekliyoruz. Asistanlarımıza çok kıymet veriyoruz. En yeni asistanımız 5 senedir bizimle devam ediyor (en uzun süredir bizimle olan asistanımız 20 senedir). İş ortamı aile gibi olsun hayali kuran adayları bekliyoruz.

Not: Maaş başlangıç aşamasında asgari ücret, yol parası ve sigorta olacaktır. Yılbaşında ilk zam yapılacaktır.

Konum: İstanbul   Kadıköy ilçesi
İlan numarası: 228666
İlanı veren: Diş Hekimi Deniz Balcı
İletişim:(tel.veya mail): 05336846422
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Deniz FINDIK BALCI

Benzer ilanlar

 • diş hekimi asistanı aranıyor
  diş hekimi asistanı aranıyor
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Zeytinburnu (İstanbul) - 14/10/2023

  Ağız ve diş sağlığı mezunu ,çalışkan güler yüzlü, hasta ve çalışma arkadaşları ile olan ilişkileri iyi, ulaşım yönünden sıkıntısı olmayacak, tercihen zeytinburnu ilçe içinde ikamet eden 13:00- 21:00 saatleri arasında çalışabilecek çalışma arkadaşı ar...

 • Lema Dental Clinic Diş Hekimi Asistanı
  Lema Dental Clinic Diş Hekimi Asistanı
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Küçükçekmece (İstanbul) - 14/10/2023

  GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Sağlık Turizmi alanında faaliyet gösteren LEMA DENTAL CLINIC bünyesinde görev yapmak üzere; -En az 1 yıl deneyimli, -Sağlık sektöründe kariyer hedefleyen, -Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip...

 • Diş hekimi asistanı aranıyor, Piyalepaşa Beyoğlu
  Diş hekimi asistanı aranıyor, Piyalepaşa Beyoğlu
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor - Beyoğlu (İstanbul) - 14/10/2023

  Polat Piyalepaşa Çarşı’da bulunan kliniğimize güleryüzlü, ekip çalışmasına uygun, iş yaşamında deneyimli diş hekimi asistanı aranmaktadır.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom