Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Acil

Yayınlanma tarihi: 20/07/2022
 • Konum: Milas, Muğla, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

BU BIR TOPLU MESAJDIR

Diş polikinliklerimiz için Didim Milas izmir ve Bodrum'da ki şubelerimizde
ozellikle
ELEKTRIKCI veya
KLIMA bilgisi olan
kaynak ve her türlü tamirattan anlayan
Aktif arac kullanabilen teknik servis personelleri alınacaktır..İlgilenenlerin iletişime geçmelerini rica ederiz.
Not: sadece bekarlara uygun beker Lojmanı verilecektir.
İrtibat no : 0541 684 7224
( lütfen iletişime whatsapp üzerinden geçiniz aramayınız ..)
dentalilan.com

Konum: Muğla   Milas ilçesi
İlan numarası: 152308
İlanı veren: Rumeysa
İletişim:(tel.veya mail): 05520803687
İlan verenin diğer ilanları: Kendim

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Bodrum
  Bodrum
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Milas (Muğla) - 14/07/2022

  BU BIR TOPLU MESAJDIR Diş polikinliklerimiz için Didim Milas izmir ve Bodrum'da ki şubelerimizde ozellikle ELEKTRIKCI veya KLIMA bilgisi olan kaynak ve her türlü tamirattan anlayan Aktif arac kullanabilen teknik servis personelleri alınacaktır..İlgil...

 • BODRUM TURGUTREİS
  BODRUM TURGUTREİS
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Bodrum (Muğla) - 03/07/2022

  Bodrum'da bulunan diş protez laboratuvarında deneyimli teknisyen ihtiyaç vardır öğrenmeye acık yeni mezunlar da ariyabilir kalacak yer mevcuttur 05354521566

 • Diş Teknisyeni (Bodrum)
  Diş Teknisyeni (Bodrum)
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Bodrum (Muğla) - 22/06/2022

  Bodrum Yalıkavak şubemiz için değerlendirilmek üzere Diş Teknisyeni (Porselen) aranmaktadır. İlgilenen adaylar mail adresi üzerinden ya da doğrudan şubemiz ile de iletişime geçebilirler.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova