DİŞ TEKNİSYENİ ARANIYOR!

Yayınlanma tarihi: 23/10/2023
 • Konum: Fevzi Çakmak Mah, Akdeniz Cd: No: 46, 34899, ALPİ DİŞ BANKOSUNA BIRAKILACAK, Pendik, Pendik, İstanbul, Türkiye

Alpi Diş laboratuvarına her bölümde tecrübesi ile değer katacak çalışma arkadaşları arıyoruz, çalışma arkadaşlarımızın tecrübeli olması şartı vardır. Minimum 3 yıl. Aradığımız bölümlerimiz; 1) porselenci teknisyen, 2) metal ve zirkon tesviyesi yapabilen tesviyeci, 3) implant ebutment tesviyesi ve freze bilen teknisyen, 4) ölçü-alçı ve artikülatör işleri bilen teknisyen, 5) İş takibi yapabilecek organizasyon bilen eleman. 6) Tecrübeli dijital tasarımcı-altyapı bilen. Bu özellikleri taşıyan arkadaşların kendileri cv veya yaptığı işlerle ilgili bilgi yollayarak veya şahsen başvurmaları gerekmektedir .Ücretlendirme karşılıklı olarak konuşarak belirlenecektir.

Konum: İstanbul   Pendik ilçesi
İlan numarası: 230085
İlanı veren: MUSA ŞAHİN
İletişim:(tel.veya mail): 0542 416 16 91
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: ALPİ

Benzer ilanlar

 • ÇOK TECRÜBELİ TASARIMCI ARANIYOR
  ÇOK TECRÜBELİ TASARIMCI ARANIYOR
  Diş Teknisyeni Aranıyor - () - 23/10/2023

  Nişantaşında ki kliniğimize klinik içinde çalışacak zirkonyum alt üst full kron tasarım yapabilecek, EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ ÇOK TECRÜBELİ TASARIMCI ARANIYOR.FİYAT DOLGUNDUR.05322868667.(ARAMAYIN Sadece Whats App tan yazin.Lütfen yukardaki şartları ta...

 • Exocad - 3Shape - Inlab
  Exocad - 3Shape - Inlab
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Bakırköy (İstanbul) - 21/10/2023

  Merhaba, İsmim Mehmet 29 yaşındayım Dental Sektöründe yaklaşık 9 yıllık bir deneyimim var. Diş Teknisyeni olarak çalışıyorum. İstanbul içerisinde ikamet etmekteyim. Exocad - 3Shape - Inlab gibi ve tüm cad/cam yazılımların kurulum ve teknik servis hiz...

 • Diş Teknisyeni
  Diş Teknisyeni
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Ümraniye (İstanbul) - 21/10/2023

  Ümraniye'de faaliyet gösteren diş laboratuvarımız için; * Üniversite mezunu, * En az 1 yıl tecrübeli, * Diş Teknisyeni çalışma arkadaşı arıyoruz. Whatsapp üzerinden 05511246234 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom