Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

Diş teknisyeni

Yayınlanma tarihi: 27/07/2022
 • Konum: Milas, Muğla, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaşYUKSEK MAAŞ ILE
DIDIM
MILAS
şubelerimizde tecrübeli estetiğin e güvenen


PORSELENCİ Diş teknisyeni alınacaktır..İlgilenenlerin iletişime geçmelerini rica ederiz.
Not:lojman verilecektir.
İrtibat no : 0541 684 7224
( lütfen iletişime whatsapp üzerinden geçiniz aramayınız ..)
dentalilan.com

Konum: Muğla   Milas ilçesi
İlan numarası: 153690
İlanı veren: Buket bulut
İletişim:(tel.veya mail): 0541 684 7224
İlan verenin diğer ilanları: Buket Bulut

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Bodrum
  Bodrum
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Bodrum (Muğla) - 20/07/2022

  didim izmir bodrum milas bölgelerindeki dis kliniklerimiz için Web network server ağ baglantilari konusunda tecrübeli, bilgisayar server ağından anlayan dikkatli, disiplinli, hızlı çalışabilen, yaratıcı ve yenilikçi,araştırmaya ve kendini geliştirmey...

 • Acil
  Acil
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Milas (Muğla) - 20/07/2022

  BU BIR TOPLU MESAJDIR Diş polikinliklerimiz için Didim Milas izmir ve Bodrum'da ki şubelerimizde ozellikle ELEKTRIKCI veya KLIMA bilgisi olan kaynak ve her türlü tamirattan anlayan Aktif arac kullanabilen teknik servis personelleri alınacaktır..İlgil...

 • Bodrum
  Bodrum
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Milas (Muğla) - 14/07/2022

  BU BIR TOPLU MESAJDIR Diş polikinliklerimiz için Didim Milas izmir ve Bodrum'da ki şubelerimizde ozellikle ELEKTRIKCI veya KLIMA bilgisi olan kaynak ve her türlü tamirattan anlayan Aktif arac kullanabilen teknik servis personelleri alınacaktır..İlgil...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com (Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova