Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

PORSELEN USTASI

Yayınlanma tarihi: 21/11/2022
 • Konum: Salih Miroğlu Caddesi Ersoy 14 Apartmanı Girne, Girne, Girne, Girne, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

LABORATUVARIMIZ DA ÇALIŞMAK ÜZERE PORSELEN USTASI ARANMAKTADIR.
dentalilan.com

Konum: Girne   Girne ilçesi
İlan numarası: 173348
İlanı veren: NURAL TEMELCİ
İletişim:(tel.veya mail): 0533 868 9443
İlan verenin diğer ilanları: NURAL

Önemli bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Klinik Laboratuvarda Diş tasarımcısı / teknisyen aranıyor
  Klinik Laboratuvarda Diş tasarımcısı / teknisyen aranıyor
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Bakırköy (İstanbul) - 29/01/2023

  Hollywood Smile ,implant üstü zirkon ,emax ,lamine veneer gibi işlere hakim olan. Profesyonel iş anlayışına sahip, kriz yönetiminde çözüm odaklı olan dinamik diş teknisyeni ekip arkadaşı arıyoruz. Yeniliklere açık olan ve kendisini geliştirme istegi ...

 • Klinik Labratuvarda Tercubeli Diş Teknisyeni Aranıyor
  Klinik Labratuvarda Tercubeli Diş Teknisyeni Aranıyor
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Şişli (İstanbul) - 29/01/2023

  Dental Sağlık Turizm bir marka olan ARTMED CLİNİC tecrübeli diş teknisyeni arıyor. Hollywood Smile ,implant üstü zirkon ,emax ,lamine venner ve dijital akışına hakim olan. Butik iş anlayışına sahip olan ve kriz yonetiminde çözum odaklı olan dinamik g...

 • DOLGUN MAAŞLA DİŞ TEKNİSYENİ VE DİŞ TEKNİKERİ ARIYORUZ
  DOLGUN MAAŞLA DİŞ TEKNİSYENİ VE DİŞ TEKNİKERİ ARIYORUZ
  Diş Teknisyeni Aranıyor - Didim (Aydın) - 28/01/2023

  Aydın/Didim’de bulunan kliniğimize özverili, çalışkan, uzun süreli çalışmak isteyen, işini severek yapacak, tecrübeli Diş Teknisyeni ve Diplomalı Diş Teknikeri mesai arkadaşları aramaktayız. Başvurular info@altinkumdental.com adresine veya 0541 282 6...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova