picco banner

 Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

DİŞ HEKİMİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

Yayınlanma tarihi: 13/02/2020
 • Konum: Batı Mah. Hat Boyu Cad. No:32/C, İSTANBUL(AND), Pendik, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Pendikte bulunan ve 52 yıllık geçmişi olan, Diş ile ilgili bütün aktivitasyonların yapıldığı Polikliniğimizde birlikte çalışmak üzere;

Endodonti ve Protez konularında en az 10 yıl tecrübeli, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, haftanın Salı, Perşembe, Cumartesi günleri olmak üzere en az 3 gün Part time çalışabilecek(isterse Full time ve ek günlerde olabilir.) Uzman veya Hekim çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşların mehmet@07-70 com. mail adresine Cv.lerini göndermeleri rica olunur.

Konum: İstanbul   Pendik ilçesi
İlan numarası: 58624
İlanı veren: Mehmet AYDIN
İletişim :(Tel. veya mail): (09.30- 18.30 arası)0.216.390 07 70 - 0.505.088 07 70 Mesai Harici:0.532.293 45 37
İlan verenin diğer ilanları: MEHMET AYDIN

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • ENDODONTİ UZMANI ARIYORUZ
  ENDODONTİ UZMANI ARIYORUZ
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Çekmeköy (İstanbul) - 10/02/2020

  Şubelerimizde (Çekmeköy, Bostancı, Ümraniye ve Pendik'te) görevlendirilmek üzere, full time çalışabilecek Endodonti Uzmanları arıyoruz. Cv'lerinizi ik@dentapolitan.com adresine iletebilirsiniz.

 • PEDODONTİST ARANIYOR
  PEDODONTİST ARANIYOR
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Maltepe (İstanbul) - 07/02/2020

  Pedodonti (Çocuk Diş) branşında Uzman, • Cumartesi günleri de çalışabilecek, • Mesleğinde deneyimli, • Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, • Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, ...

 • Protez Uzmanı aranıyor
  Protez Uzmanı aranıyor
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Şişli (İstanbul) - 07/02/2020

  Tecrübeli protez uzmanı aranmaktadır

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiç bir ilana aracılık etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi : dentalilancom@gmail.com 

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova