Endodontist - Endodonti Uzmanı (Antalya kliniğimiz için)

Yayınlanma tarihi: 18/10/2023
Güncellenme tarihi: 18/10/2023
 • Konum: Antalya / Türkiye, Bulvar Lara, Muratpaşa, Antalya, Türkiye

+90 546 513 74 81 Başhekimimiz ile paylaşılmak üzere; CV'nizi varsa before after vaka çalışmalarınızı bu numaranın WhatsApp'ine yönlendirebilirsiniz.

ÇALIŞMA YERİ: Dentakay - Antalya (Bulvar Lara)


YETKİNLİK ALANI Uzmanlığını tamamlamış, Deneyimli (3-5-7 vb.yıl) cerrahi alandaki işlemlere hakim, pratik ve teorik bilgilere sahip, alanında uzmanlaşmış, hastalarımız için en iyi tedavi yöntemini seçebilecek yeteneğe sahip deneyimli uzman hekimler aramaktayız.

** Hasta potansiyeli yüksek, sağlık turizmi yapan bir firmayız. Bol kazanç ve aile gibi bir çalışma ortamı için sen de aramıza katıl!

Konum: Antalya   Muratpaşa ilçesi
İlan numarası: 229385
İlanı veren: Elif Hanım
İletişim:(tel.veya mail): +90 546 513 74 81
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Dentakay

Benzer ilanlar

 • UZMAN RESTORATİF DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  UZMAN RESTORATİF DİŞ HEKİMİ ARANIYOR
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Antalya Merkez (Antalya) - 16/10/2023

  50 yıllık tecrübesiyle sektöründe öncü olan 8 yıldır Antalya' da hizmet veren Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğimizde çalışacak endodonti uzmanı aranmaktadır. Ayrıntılı bilgi maaş ve çalışma şartları için ; 0533 352 05 95 - Hasan Bey 0533 ...

 • ORTODONTİ UZMANI ARIYORUZ.
  ORTODONTİ UZMANI ARIYORUZ.
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Muratpaşa (Antalya) - 10/10/2023

  LARA BÖLGESİNDE HİZMET VEREN POLİKLİNİĞİMİZE ORTODONTİ UZMANI ARIYORUZ.

 • Antalya Protez Uzmanı
  Antalya Protez Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Muratpaşa (Antalya) - 03/10/2023

  Antalya'da bulunan De Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmak üzere (protez) konusunda uzman diş hekimi aranıyor. Cv nizi whatsapp üzerinden 0543 350 5668 numaralı telefona veya info@declinic.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom