İstanbul Dentakay Çene Cerrahı - Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Yayınlanma tarihi: 18/09/2023
 • Konum: Nish İstanbul Yenibosna / Bağcılar, Bağcılar, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye

+90 546 513 74 81 Başhekimimiz ile paylaşılmak üzere; CV'nizi varsa before after vaka çalışmalarınızı bu numaranın WhatsApp'ine yönlendirebilirsiniz.

ÇALIŞMA YERİ: Dentakay - İstanbul


YETKİNLİK ALANI Uzmanlığını tamamlamış, Deneyimli (3-5-7 vb.yıl) cerrahi alandaki işlemlere hakim, pratik ve teorik bilgilere sahip, alanında uzmanlaşmış, hastalarımız için en iyi tedavi yöntemini seçebilecek yeteneğe sahip deneyimli uzman hekimler aramaktayız.

** Hasta potansiyeli yüksek, sağlık turizmi yapan bir firmayız. Bol kazanç ve aile gibi bir çalışma ortamı için sen de aramıza katıl!

Konum: İstanbul   Bahçelievler ilçesi
İlan numarası: 224025
İlanı veren: Elif Hanım
İletişim:(tel.veya mail): +90 546 513 74 81
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Dentakay

Benzer ilanlar

 • ÜMRANİYE DENTOPOL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI GRUBU UZMAN CERRAH ARIYOR
  ÜMRANİYE DENTOPOL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI GRUBU UZMAN CERRAH ARIYOR
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Ümraniye (İstanbul) - 18/09/2023

  DENTOPOL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI GRUBU'NUN ÜMRANİYE ŞUBESİNDE YÜKSEK MAAŞ VE YÜKSEK PRİM İLE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Hasta potansiyeli yüksek, teknolojik altyapı donanımı hazır olan ve Ümraniye Çarşı Metrosu durağında olan kliniğimizde full time çalışabi...

 • ÇENE CERRAHİ UZMANI
  ÇENE CERRAHİ UZMANI
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Eyüp (İstanbul) - 18/09/2023

  Ayvansaray/Eyüp lokasyonunda bulunan tıp merkezimizde görevlendirilmek üzere; - Diş hekimliği fakültelerinden mezun - Mesleki İngilizce yeterliliği olan - En az 2 yıl tecrübeli - Uzmanlık eğitimi devam eden/tamamlanmış - Kayıtlı çalışmasında engel bu...

 • Periodontoloji Uzmanı | İstanbul
  Periodontoloji Uzmanı | İstanbul
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Kadıköy (İstanbul) - 16/09/2023

  Part-time veya full time çalısabileceğim bir klinik arıyorum. İleri implant cerrahisi, gömülü diş çekimleri ve yumuşak doku cerrahisinde üniversite ve özel kliniklerde tecrübe sahibiyim. Ulaşım problemim bulunmuyor. ilgilen klinikler mail üzerinden i...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom