ORTODONTİST

Yayınlanma tarihi: 17/11/2023
 • Konum: Kızıltepe, Mardin, Türkiye

Halihazırda devam eden hastalarımızın ayda bir rutin tedavisi için ortodonti doktoru aramaktayız. hasta sayısı ve ayrıntılar için iletişime geçebilirsiniz.

Konum: Mardin   Kızıltepe ilçesi
İlan numarası: 234097
İlanı veren: murat bey
İletişim:(tel.veya mail): 05424975195
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: murat öztürk

Benzer ilanlar

 • Uzman Çocuk Diş Hekimi Alınacaktır
  Uzman Çocuk Diş Hekimi Alınacaktır
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Keçiören (Ankara) - 11/12/2023

  Keçiörende bulunan Ankaranın en köklü kurumlarından bir tanesi olan kliniğimize uzun süre çalışabileceğimiz Uzman Çocuk Diş Hekimi alınacaktır.

 • dentgroup İstanbul - Bağdat Caddesi Kliniğimiz İçin Ortodonti Uzmanı Arıyoruz
  dentgroup İstanbul - Bağdat Caddesi Kliniğimiz İçin Ortodonti Uzmanı Arıyoruz
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Kadıköy (İstanbul) - 11/12/2023

  dentgroup, 2006 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde ilk kliniği ile hizmete açıldı. Global standartları kabul edip kendine “Dünyanın en iyi diş kliniklerinden biri olma” hedefini koydu. 2012 yılında kurumsallaşma ve şubeleşme süreçlerine giren dentgr...

 • Pedodonti Uzmanı Arıyoruz
  Pedodonti Uzmanı Arıyoruz
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Çankaya (Ankara) - 10/12/2023

  Panorama Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çukurambar’daki Paragon Tower’da yer almakta ve bünyesinde her alandan uzman hekimlerle premium hizmet sunmaktadır. - Çocuklarla iletişimi kuvvetli - Sürekli gelişim odaklı - İnterdisipliner çalışmayı i...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom