Pedodonti Uzmanı

Yayınlanma tarihi: 18/09/2023
 • Konum: Maltepe, İstanbul, Türkiye

Klinika Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 2011 yılından itibaren İstanbul Sancaktepe, Çekmeköy Maltepe ve Kozyatağı bölgelerinde hizmet vermektedir.
Şubelerimizde hastalarımızın ağız ve diş sağlığı teşhisini, tedavisini alanında uzman ve deneyimli hekimler tarafından hızlı ve sağlıklı yöntemlerle yapıyor ve hasta haklarına özen göstererek %100 memnuniyet odaklı hizmet sunuyoruz.
Klinika Dent Ailesi olarak kendini kanıtlamış sistemlerle sürekli eğitim ve araştırma çalışmalarına olanak sağlayarak, güncel teknoloji ile kendini yenileyerek uluslararası standartlara ulaşmayı ve hastalarımıza daha iyi bir sağlık hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Bizimle birlikte büyümeye hevesli ekip arkadaşları arıyor.

Sancaktepe şubemiz için Markamızın büyümesine ve yeni gülüşler yaratmamıza yardımcı olacak “Pedodonti Uzmanı” arıyoruz.

İş tanımı;

•Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli olmak,
•Hastalarını memnun edecek dokunuşlarda bulunmak,
•Enerjik ve ekibi motive edici unsurlara sahip olmak,
•En önemlisi gelişime açık olmak.

Çalışma günleri:
(Hafta içi 1 gün ve Cumartesi tam gün)


Aradığınız kişi benim diyorsanız, aramıza hoşgeldiniz demek üzere sizleri bekliyoruz.

Hadi bekliyoruz… Acele et...

Konum: İstanbul   Maltepe ilçesi
İlan numarası: 224051
İlanı veren: Klinika Dent
İletişim:(tel.veya mail): ik@klinikadent.com
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Bilgehan

Benzer ilanlar

 • İstanbul Dentakay Çene Cerrahı - Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı
  İstanbul Dentakay Çene Cerrahı - Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Bahçelievler (İstanbul) - 18/09/2023

  +90 546 513 74 81 Başhekimimiz ile paylaşılmak üzere; CV'nizi varsa before after vaka çalışmalarınızı bu numaranın WhatsApp'ine yönlendirebilirsiniz. ÇALIŞMA YERİ: Dentakay - İstanbul YETKİNLİK ALANI Uzmanlığını tamamlamış, Deneyimli (3-5-7 vb.yıl) c...

 • ÜMRANİYE DENTOPOL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI GRUBU UZMAN CERRAH ARIYOR
  ÜMRANİYE DENTOPOL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI GRUBU UZMAN CERRAH ARIYOR
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Ümraniye (İstanbul) - 18/09/2023

  DENTOPOL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI GRUBU'NUN ÜMRANİYE ŞUBESİNDE YÜKSEK MAAŞ VE YÜKSEK PRİM İLE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Hasta potansiyeli yüksek, teknolojik altyapı donanımı hazır olan ve Ümraniye Çarşı Metrosu durağında olan kliniğimizde full time çalışabi...

 • ÇENE CERRAHİ UZMANI
  ÇENE CERRAHİ UZMANI
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Eyüp (İstanbul) - 18/09/2023

  Ayvansaray/Eyüp lokasyonunda bulunan tıp merkezimizde görevlendirilmek üzere; - Diş hekimliği fakültelerinden mezun - Mesleki İngilizce yeterliliği olan - En az 2 yıl tecrübeli - Uzmanlık eğitimi devam eden/tamamlanmış - Kayıtlı çalışmasında engel bu...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom