picco banner

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Yeni ilanlar gün içinde onaylanır.

PROTEZ UZMANI SUADİYE

Yayınlanma tarihi: 15/09/2021
Güncellenme tarihi: 18/09/2021
 • Konum: Info@dentavrasya.com, Suadiye, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
Whatsapp'ta ilanı paylaş

Yoğun yurtdışı hasta potansiyeline sahip olan kliniğimiz için 30 bin tl fiks maaş veya prim usulü, İyi derecede ingilizce bilen tam zamanlı çalışacak full mouth zirkonyum kesimi ve lamine simantasyonunda tecrübeli PROTEZ UZMANI aranmaktadır.


Cvnizi
info@dentavrasya.com göndermenizi rica ederiz
dentalilan.com

Konum: İstanbul   Kadıköy ilçesi
İlan numarası: 108362
İlanı veren: Dentavrasya
İletişim :(Tel. veya mail): info@dentavrasya.com
İlan verenin diğer ilanları: Dentavrasya

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Pedodontist Aranıyor.
  Pedodontist Aranıyor.
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Kartal (İstanbul) - 14/09/2021

  Kartal Soğanlıktaki kliniğimize pedodonti uzmanı aranıyor.

 • Protez Uzmanı
  Protez Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Çekmeköy (İstanbul) - 14/09/2021

  Klinika Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 2011 yılından itibaren İstanbul Sancaktepe ve 2015 yilindan itibaren Çekmeköy bölgelerinde hizmet vermektedir. Şubelerimizde hastalarımızın ağız ve diş sağlığı teşhisini, tedavisini alanında uzman ve de...

 • PERİODONTOLOJİ UZMANI
  PERİODONTOLOJİ UZMANI
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Kadıköy (İstanbul) - 14/09/2021

  Dentapolitan ADSP Bostancı ve Pendik şubelerimizde çalışacak Periodontoloji uzmanı aramaktayız. Özgeçmişinizi bostancibashekim@dentapolitan.com adresine mail atabilirsiniz. Görüşme randevusu için aşağıdaki numaradan Başhekim Doç. Dr. Serhat DEMİRER i...

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi : dentalilancom@gmail.com 

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova