picco banner

 ! Yeni ilanlar onaylandıktan sonra gün içinde yayına girer.

SÖNMEZ DİŞ POLİKLİNİĞİ'NE ENDODONTİ TEDAVİ UZMANI ARANMAKTADIR Üsküdar

Yayınlanma tarihi: 14/01/2020
 • Konum: Üsküdar, İstanbul, Türkiye

Üsküdar Bulgurlu adresinde hizmet vermekte olan Sönmez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne tam zamanlı Endodonti Tedavi Uzmanı aranmaktadır.
İlgilenenler, cv'lerini sonmezpoliklinik@gmail.com mail adresine gönderebilirler.0549 490 14 08 no'lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Konum: İstanbul ilanları   Üsküdar ilçesi
İlan numarası: 56592
İlanı veren: TÜLİN TÜZEL
İletişim :(Tel. veya mail): sonmezpoliklinik@gmailcom ( 0549) 490 14 08
İlan verenin diğer ilanları: TÜLİN TÜZEL

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

Benzer ilanlar

 • Beşikatş Protez Uzmanı
  Beşikatş Protez Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Beşiktaş (İstanbul) - 13/01/2020

  Beşiktaşta bulunan polikliniğimize; En az 5 yıl deneyim sahibi, hasta ilişkileri kuvvetli, hasta memnuniyeti odaklı,ekip çalışmasına yatkın, Haftada en az 4 gün 10:00-19:00 arası çalışabilecek (CUMARTESİ DAHİL)Protez Uzmanı Arıyoruz.

 • Pedodonti Uzmani
  Pedodonti Uzmani
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Sancaktepe (İstanbul) - 10/01/2020

  Klinika Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 2011 yılından itibaren İstanbul Sancaktepe ve 2015 yilindan itibaren Çekmeköy bölgelerinde hizmet vermektedir. Şubelerimizde hastalarımızın ağız ve diş sağlığı teşhisini, tedavisini alanında uzman ve de...

 • Endodonti Uzmanı
  Endodonti Uzmanı
  Uzman Diş Hekimi Aranıyor - Kartal (İstanbul) - 07/01/2020

  Kartal Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize mesleğinde tecrübeli Endodonti Uzmanı alınacaktır. Tel:0542 468 68 45 Mail:eylemsalman@radixdent.com.tr

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiç bir ilana aracılık etmez.

Site yöneticisi iletişim adresi : dentalilancom@gmail.com 

A2 Hosting Inc. PO Box 29985 48106 Ann Arbor Michigan USA


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova