????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Deneyimli Diş Hekimi

Deneyimli Diş Hekimi

3 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 20/05/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

Deneyimli Diş Hekimi. Özel Esnan Ağız Diş Sağlığı Merkezi Beylikdüzü Şubemizde çalışacak, en az 2-3 yıl deneyime sahip erkek diş hekimi arıyoruz. İlgilenenler CV'lerini beylikduzu@esnandent.com adresine veya 0535 356 46 96 whatsapp numarasına göndererek başvuru yapabilir
3 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 20/05/2024 ,
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.

AHMET ÖZÇETİN ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 7+ yıldan beri kayıtlı.

Son görülme 5 gün önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Deneyimli Diş Hekimi
Deneyimli Diş Hekimi tarafından AHMET ÖZÇETİN