????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Aranıyor
3 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 16/05/2024
Resim yok

Diş Hekimi

Diş Hekimi Aranıyor
3 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 16/05/2024
Favorilere Kaydet

Açıklama

Bağdat caddesinde yeni açılan kliniğimize Diş hekimligi fakültesi mezunu Tercihen İngilizce bilgisine sahip Hoşgörülü,iletisim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli,estetik anlayışı yüksek,ekip çalışmasına yatkın,hasta memnuniyeti odaklı ,meslek ilkelerine bağlı esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek Bayan Diş Hekimi arayışımız bulunmaktadır.
İlan numarası: 267432
İlan veren adı: Metin Ağca
İletişim:(tel.veya mail): 0531 938 24 97

Bu satıcının diğer ilanları

Favori ilanlar

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Diş Hekimi tarafından Metin Agca