???? Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

ACİL DİŞ HEKİMİ ASİSTANI!!

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 15/05/2024 ,
Resim yok

ACİL DİŞ HEKİMİ ASİSTANI!!

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 15/05/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

ACİL DİŞ HEKİMİ ASİSTANI!!. EN AZ 6 AY TECRÜBE !! Polikliniğimize tecrübeli tecrübesiz insan ilişikileri ve iletişimi kuvvetli güler yüzlü titiz çalışan sorumluluk alabilen esnek çalışma saatlerine uyumlu ekip çalışmasına yatkın sterilizasyon anlayan giriş çıkış saatlerine önem veren bizim için çözüm odaklı diş hekimi asistanı aranıyor iletişim için bıraktığımız numara (CV) gönderip kontrol edildikten sonra geri dönüş sağlanacaktır . DOLGUN ÜCRET SAĞLANACAKTIR ACİL ASİSTAN ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.
BLUE LAKE SİTESİNİN HEMEN ÖNÜNDE.
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam yerine XXXX gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı veya yazıyı görebilmek için üstüne tıklayınız.
Benzer ilanları ara

Cansu ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj gönderebilmek için Giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 2+ yıldan beri kayıtlı.

Son görülme 3 saat önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
ACİL DİŞ HEKİMİ ASİSTANI!! tarafından Cansu