????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

DENTAL ASİSTAN ARAMAKTAYIZ

DENTAL ASİSTAN ARAMAKTAYIZ

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 09/05/2024 , Güncelleme tarihi: 13/05/2024
Favorilere Kaydet

Açıklama

DENTAL ASİSTAN ARAMAKTAYIZ. darıca istasyon caddesi üzerinde bulunan DEKADENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimize ve OSMANGAZİ EMEK MAHALLESİNE açılacak yeni şubemize deneyimli dental asistan görevlisi aramaktayız MAAŞ asgari ücretin üzeridir + ssk + yemek bilgilerinizi cv olarak whatsapp üzerinden ulaştırabilir yada arayıp bilgi alabilirsiniz
1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 09/05/2024 , Güncelleme tarihi: 13/05/2024
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.

Yasin Çoban ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 1+ yıldan beri kayıtlı.

Son görülme 1 ay önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
DENTAL ASİSTAN ARAMAKTAYIZ
DENTAL ASİSTAN ARAMAKTAYIZ tarafından Yasin Çoban