????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

DİŞ HEKİMİ ASİSTANI GAZİOSMANPAŞA

Resim yok

DİŞ HEKİMİ ASİSTANI GAZİOSMANPAŞA

2 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 27/05/2024 , Güncelleme tarihi: 27/05/2024
Favorilere Kaydet

Açıklama

DİŞ HEKİMİ ASİSTANI GAZİOSMANPAŞA. İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA DA BULUNAN KLİĞİNİMİZDE ÇALIŞACAK HASTALARLA İLETİŞİMİ KUVVETLİ, GÜLER YÜZLÜ,TECRÜBELİ YADA TECRÜBESİZ DİŞ HEKİMİ ASİSTANI ARANMAKTADIR CV:iNCİDİSESTETİK3@GMAİL.COM ADRESİMİZDEN VEYA 552 574 46 24 WHATSAPP HATTIMIZDAN İLETEBİLİRSİNİZ.
2 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 27/05/2024 , Güncelleme tarihi: 27/05/2024
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.

ÖZEL İNCİ ESTETİK 3 ADSP ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 6+ yıldan beri kayıtlı.

Son görülme 3 gün önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
DİŞ HEKİMİ ASİSTANI GAZİOSMANPAŞA tarafından ÖZEL İNCİ ESTETİK 3 ADSP