???? ! Yeni ilan verebilmeniz için hesabınıza bağlı cep telefon numaranızın bir kerelik sms doğrulanması gerekmektedir.

! Kişisel ve firma profil sayfanızı ilan kısmından Dental Profil Sayfaları kategorisini seçerek oluşturabilirsiniz.

Diş hekimi asistanı

Bu ilan güncel değildir. Süresi geçmiş ilan
Yayınlanma tarihi: 06/10/2023
Güncellenme tarihi: 06/10/2023
  • Konum: 2. Anafartalar Mah. Cumhuriyet Caddesi No 57/a, şehzadeler, Manisa Merkez, Manisa, Türkiye

Dentanemon Diş Polikliniği 2011 yılında kurulmuştur ve Koruyucu Diş Hekimliği hizmetini sunmak amaç edinilmiş, idealist ve dinamik bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Manisa’nın en deneyimli polikliniği olarak 12 yıldır hastalarımızın memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Polikliniğimizin başarısının arkasındaki en önemli etkenlerden biri kalıcı güven, hoşgörü ve saygı gibi değerleri benimseyen deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir kadro ile çalışmamızdır.

Başvuru için CV'nizi dentanemon.ik@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. "Dentalilan.com ilanı" 517

Konum: Manisa   Manisa Merkez ilçesi
İlan numarası: 227289
İlan veren adı: DENTANEMON AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
İletişim:(tel.veya mail): dentanemon.ik@gmail.com
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: DENTANEMON

Benzer ilanlar

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim

Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom