????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Diş Hekimi Asistanı

Resim yok

Diş Hekimi Asistanı

3 gün önce yayınlandı
İlan tarihi: 10/06/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

Uzman doktorlarla çalışan polikliniğimiz için ulaşım problemi olmayan, sigara kullanmayan, öz disiplin sahibi kadın personel alımı yapılacaktır.Fotoğraflı özgeçmişlerin dentalpersonelbasvuru@yahoo.com adresine atılması sonrası dönüş sağlanacaktır.Polikliniğimiz Ankara(Etimesgut) mevkiinde olup; dataylı bilgi özgeçmişler değerlendirildikten sonra verilecektir.
Mail adresi:
dentalpersonelbasvuru@yahoo.com
3 gün önce yayınlandı
İlan tarihi: 10/06/2024 , İlan tarihi: 10/06/2024 ,

Bu üyenin diğer ilanları

Favori ilanlar

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Diş Hekimi Asistanı tarafından Diş kliniği