????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Ara
Bu ilanın süresi dolmuştur. Güncel değildir !

Özel Dream Smile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Resim yok

Özel Dream Smile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

4 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 30/01/2024 , Güncelleme tarihi: 30/01/2024
Favorilere Kaydet

Açıklama

Özel Dream Smile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği. Atakum DS klinikte tahmini 5 ay süresince (ihtiyaca göre 6 aya kadar uzayabilir) geçici olarak görev yapmak üzere ADS meslek yüksek okulu mezunu ve/veya tecrübeli 30 yaşı aşmamış, sigara kullanmayan, iletişim becerileri güçlü diş hekimi asistanı aranmaktadır. Müracaat için klinik telefonundan randevu oluşturabilirsiniz.
4 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 30/01/2024 , Güncelleme tarihi: 30/01/2024
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.

Özel Dream Smile ile iletişime geçin (ilan veren)

Bu ilanın süresi doldu, satıcıyla iletişime geçemezsiniz.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 10+ aydan beri kayıtlı.

Son görülme 4 ay önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Özel Dream Smile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından Özel Dream Smile