????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Tecrübeli yardımcı personel aranıyor

Resim yok

Tecrübeli yardımcı personel aranıyor

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 15/05/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

Tecrübeli yardımcı personel aranıyor. Çanakkale merkez Esenler Mahallesinde faaliyet gösteren muayenehaneye tecrübeli yardımcı personel aranıyor. Bankoda hastaları karşılayacak, telefonla randevuları ayarlayacak, e-fatura kesecek, hasta takip programını kullanabilecek, sterilizasyon işlemlerine yardımcı olacak tercihen diş hekimi yanında en az bir yıl çalışmış, veya benzer bir pozisyonda iş tecrübesi olan yardımcı personel
aranıyor.
1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 15/05/2024 ,
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.

Tuğba Gürbüz ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 1+ aydan beri kayıtlı.

Son görülme 3 hafta önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Tecrübeli yardımcı personel aranıyor tarafından Tuğba Gürbüz