????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Uzman Klinik çalışma arkadaşı arıyor.

Resim yok

Uzman Klinik çalışma arkadaşı arıyor.

3 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 11/03/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

Uzman Klinik çalışma arkadaşı arıyor.. hemşirelik, att ve anestezi teknikerliği bölümleri veya sağlık lisesi mezunu; damar yolu, kas içi enjeksiyon, sterilizasyon gibi konularda bilgili ve tecrübeli kadın çalışma arkadaşı arıyoruz. Görev tanımı, çene cerrahisi ameliyathane asistanlığı. Cv'lerinizi 05380868787 numaralı telefona yollamanız rica olunur
3 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 11/03/2024 ,
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.

soydan kılıç ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 1+ yıldan beri kayıtlı.

Son görülme 3 ay önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Uzman Klinik çalışma arkadaşı arıyor. tarafından soydan kılıç