????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

UZMAN PEDODONTİST ARIYORUZ.

Resim yok

UZMAN PEDODONTİST ARIYORUZ.

1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 23/04/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

UZMAN PEDODONTİST ARIYORUZ.. TORBALI/Ayrancılarda yerleşkesi olan Özel Medidenta ADSP olarak, deneyimli, uzmanlık eğitimini tamamlamış, kayıtlı olabilecek
*Çocuklarla etkili iletişim kurabilecek
*tedavide güncel teknikleri yapabilecek
*Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi yüksek ve güleryüzlü pedodonti hekimi arıyoruz. Ayrıntılar yüzyüze görüşülecektir. medidentaizmir@gmail.com üzerinden yada 0542 203 4980 numarasına whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
1 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 23/04/2024 ,
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.

Medidenta Ayrancilar ile iletişime geçin (ilan veren)

İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 3+ aydan beri kayıtlı.

Son görülme 1 gün önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
UZMAN PEDODONTİST ARIYORUZ. tarafından Medidenta Ayrancilar